Barski stol ARCETO VELVET s črnimi nogami, temno zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: bež
- Kovina: črna
Dimenzije
- Širina: 43,5 cm
- Višina: 104 cm
- Globina: 49 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Globina sedišča: 32,5 cm
- Višina naslonjala: 31 cm
- Teža: 5,4 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Nadčasovni design z odlično ergonomijo
- Jemna obloga iz blaga
- Trdna kovinska konstrukcija
- Noge so opremljene z blazinicami, ki ščitijo tla pred praskami
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Slog in udobje za vsak dan
Barski stoli so odličen dodatek modernim kuhinjam in domačim barom, kjer ustvarjajo prijeten prostor za hitro zajtrk, druženje s prijatelji ali večerno sprostitev. Zaradi svoje višje konstrukcije in poudarka na udobju zagotavljajo idealno oporo pri sedenju in hkrati dajejo prostoru eleganten in zračen videz. Enostavno jih uskladite s kuhinjskim otočkom ali barskim pultom ter ustvarite harmoničen prostor, ki bo hkrati praktičen in stilski.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332074662 |
| Barva: | Črna |
| Globina: | 32,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Oblika sedeža: | Oglat |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43,5 cm |
| Teža: | 5,4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Višina: | 104 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.