Barski stol POZZA VELVET, roza
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Roza
- Kov: Lesni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedala: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedala: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilskim šivom
- Močno kovinsko podnožje s prašnim premazom
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA navduši z elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno navpično šivanje in vitko kovinsko podnožje. S svojim modernim stilom deluje luksuzno, vendar hkrati prijetno in enostavno postane poudarek notranjosti. Udobno oblikovan sedež nudi udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi ob kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične notranjosti, kjer prinaša lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099214 |
| Barva: | Roza |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo: | Za noge |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Oblika sedeža: | Oglato |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Teža: | 5,4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 102 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.