Barski stol POZZA VELVET, svetlo siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Svetlo siva
- Kovina: Lesni dekor
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilskim prešivanjem
- Močna kovinska osnova z nanosom praška
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA privablja s svojim elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno navpično prešivanje in vitka kovinska osnova. Zaradi svojega modernega stila deluje luksuzno, a hkrati prijetno in zlahka postane opazen element interierja. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične interierje ter vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099207 |
| Barva: | Siva |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo: | Za noge |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Oblika sedeža: | Oglato |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Teža: | 5,4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 102 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.