Barski stol POZZA VELVET s črnimi nogami, črna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Črna
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 104 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,5 kg
Specifikacije
- Barski stol z naslonom in udobnim sedežem
- Nežna žametna prevleka s stilskim šivanjem
- Trdno kovinsko podnožje z nanosom praškaste barve
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA pritegne s svojim elegantnim videzom, ki ga poudarjajo nežna žametna prevleka, dekorativni navpični šivi in tanke kovinske noge. S svojim modernim stilom ustvarja luksuzen, a hkrati domač občutek ter se zlahka spremeni v izrazit element interierja. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne ter minimalistične interierje, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332073191 |
| Barva: | Črna |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo: | Za noge |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Oblika sedeža: | Oglato |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Teža: | 5,5 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 104 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.