Barski stol POZZA VELVET z zlatimi nogami, črna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Črna
- Kovina: Zlata
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedala: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedalom
- Nežna žametna prevleka s stilskim šivanjem
- Trdna kovinska podnožja z barvanjem v prahu
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA se ponaša z elegantnim videzom, ki ga poudarja nežna žametna prevleka, dekorativno vertikalno šivanje in vitko kovinsko podnožje. Zaradi svojega modernega stila deluje luksuzno, vendar hkrati prijetno, in se zlahka postavljajo kot izrazit element notranjosti. Udobno oblikovano sedalo ponuja udobje pri vsakodnevnem sedenju, naj bo to pri kuhinjskem otoku, domačem baru ali pri višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolni moderne, elegantne in minimalistične interiere, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno druženje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099153 |
| Barva: | Črna, Zlata |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo: | Za noge |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Oblika sedeža: | Oglato |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Teža: | 5,4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 102 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.