Barski stol POZZA VELVET z zlatimi nogami, rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Rjava
- Kovina: Zlata
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Globina: 49 cm
- Višina: 102 cm
- Višina sedeža: 76 cm
- Širina sedeža: 43 cm
- Globina sedeža: 35 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 5,4 kg
Specifikacije
- Barski stol z oporo in udobnim sedežem
- Nežen žametni premaz s stilskim šivanjem
- Trdna kovinska podnožja, premazana s prašnim lakom
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
POZZA
Barski stol iz kolekcije POZZA očara z elegantnim videzom, ki ga poudarja nežen žametni premaz, dekorativno navpično šivanje in tanke kovinske noge. Njegov moderen slog deluje razkošno, a hkrati domače in zlahka postane izrazit element notranjosti. Udobno oblikovan sedež zagotavlja udobje pri vsakodnevnem sedenju, bodisi ob kuhinjskem otoku, domačem baru ali višji jedilni mizi. Stol POZZA odlično dopolnjuje moderne, elegantne in minimalistične notranjosti, kjer vnese lahkotnost, stil in prijetno vzdušje za skupne trenutke in vsakodnevno sedenje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Barski stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099160 |
| Barva: | Rjava, Zlata |
| Globina: | 49 cm |
| Globina sedeža: | 35 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Naslonjalo: | Za noge |
| Naslonjalo za hrbet: | Z naslonjalom za hrbet |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Oblika sedeža: | Oglato |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Teža: | 5,4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 102 cm |
| Višina sedeža: | 76 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.