AKCIJA Stenska polica SHELORA 120x23,5 cm, bela II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- MDF: Bela
Dimenzije
- Širina: 120 cm
- Globina: 23,5 cm
- Višina: 4 cm
- Teža: 4 kg
Specifikacije
- Stilska dekoracija za vsak prostor
- Možnost kreativnega kombiniranja polic
- Montažni material ni vključen v pakiranje
Z vsakim skrbno izbranim dodatkom postane vaš dom edinstven odraz vaše osebnosti in zgodbe. Vsaka podrobnost, naj bo to majhna dekoracija z zgodovino, polica polna priljubljenih knjig, ali rastline, ki prinašajo kanček narave, daje prostoru karakter in globino. Medtem ko svoj dom postopoma zapolnjujete z osebnimi elementi, nastaja prostor, ki je ne le praktičen, ampak predvsem poln udobja in navdiha. Takšen prostor vas spominja na radosti vsakdanjega življenja, a vas tudi zna pomiriti in napolniti z energijo. Vsak kos tu ima svoje mesto in smisel – skupaj tvorijo harmonijo, v kateri se boste resnično počutili doma.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost pohištva dnevne sobe |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| Globina: | 23,5 cm |
| Komplet: | Kosovno |
| Material: | MDF |
| Način umestitve: | Stenske police |
| Oblika: | Ravni |
| Širina: | 120 cm |
| Teža: | 4 kg |
| Višina: | 4 cm |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.