AKCIJA Bež žametni stol LAVA s črnimi nogami II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Béž
- Kovina: Mat črna
Dimenzije
- Širina: 43 cm
- Širina sedala: 43 cm
- Globina: 51 cm
- Globina sedala: 38,5 cm
- Višina: 90 cm
- Višina sedala: 48,5 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 4,2 kg
Specifikacije
- Oblazinjen jedilni stol z mehkim oblazinjenjem
- Nadčasen dizajn z nežnim prešitjem
- Zanesljive kovinske noge, prevlečene s prašnim lakom
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Slog, ki združuje preproste oblike in visoko funkcionalnost. Stavite na umirjene dodatke, nežno barvno paleto in naravne materiale. Odlični dodatki za skandinavsko jedilnico so zimzelene rastline, barvno pogrinjek in velike kovinske svetilke. Skandinavska notranjost ne more brez velikih oken in osvetlitve, ki zagotavlja svetlobo tudi med kratkimi dnevi. Oblazinjen jedilni stol Lava se popolnoma prilega jedilnici, ki je navdihnjena s skandinavskimi državami. Preprosto prešitje in črne noge kombinirajte z mizo s kovinskimi elementi. Različne barve stolov se odlično podajo k eni mizi. Ne bojte se sprememb.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Črna, Bež |
| Globina: | 51 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Teža: | 4,2 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina: | 90 cm |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Dvobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.