AKCIJA Vinsko rdeč pisarniški stol AVOLA VELVET II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Vinska rdeča
- Kov
- Plastika
Dimenzije
- Širina: 46,5 cm
- Širina sedeža: 46,5 cm
- Globina: 55,5 cm
- Globina sedišča: 36,5 cm
- Višina: 72,5 - 86,5 cm
- Višina sedeža: 42 - 53 cm
- Premer koleščkov: 5 cm
- Skupna širina koleščkov: 5 cm
- Premer spodnjega dela stola s koleščki: 52 cm
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Sedež oblazinjen z žametno tkanino
- Nastavljiva višina sedeža
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Vrtljiv pisarniški stol s koleščki
- Dobavljeno v demontaži
Slog in udobje v ravnovesju
Dajte svojemu delovnemu prostoru pridih elegance in udobja. Ta stol ni samo funkcionalen element, ampak tudi stilski dodatek, ki podpira vašo produktivnost in hkrati skrbi za vaše udobje. Žametno oblazinjenje v nežni mentolovi barvi prinaša lahkotnost in svežino v interier. Idealna izbira za vsakodnevno delo in trenutke sprostitve ob knjigi ali glasbi. Prilagodljiva višina sedeža in vrtljiva osnova vam omogočata prilagodljivost, ki jo boste cenili v dinamičnem dnevu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Vinska |
| Globina: | 55,5 cm |
| Kolesa: | Na kolesih |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Nastavljivost: | Da |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 46,5 cm |
| Teža: | 5,7 kg |
| Videz: | Pisarniške |
| Višina: | 72,5 - 86,5 cm |
| Višina sedeža: | 42 - 53 cm |
| Vrtljivo: | Vrtljivo |
| Material koles: | Plastika, Guma |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.