PROMOCIJA Temno siv žametni jedilni stol LIBRA II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Temno siva
- Kovina: Imitacija lesa
Dimenzije
- Širina sedeža: 44,5 cm
- Širina stola: 45 cm
- Globina sedeža: 39,5 cm
- Globina skupna: 54 cm
- Višina: 86,5 cm
- Višina sedeža: 48,5 cm
- Višina naslona: 42 cm
- Teža: 4 kg
- Nosilnost: 110 kg
Nevtralne barve so odličen temelj za vsak interier. Z mešanjem nevtralnih tonov z eno izrazito barvo nastane popolnoma lahek prostor. Navdihnite se pri skandinavskih državah, ki združujejo nežne barve z naravnimi materiali. Skandinavske jedilnice so polne svetlobe, svežih zelišč, in so povsem funkcionalne ter praktične. Temno siv žametni jedilni stol Libra bo postal okras vaše jedilnice. Stol kombinirajte s svetlo leseno mizo. V jedilnici stavite na zmerne dodatke, ki so uporabni. Prav tako izberite lanene viseče lončke, v katere boste postavili vednozelene rastline ali zelišča.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| Globina: | 54 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 45 cm |
| Teža: | 4 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasična |
| Višina: | 86,5 cm |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.