Vrtni stol BRASIL, črna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Umetni ratan: Črna
- Kovina: Črna
Dimenzije
- Širina: 71 cm
- Globina: 75 cm
- Višina: 84 cm
- Višina sedala: 32 / 38 cm
- Širina sedala: 71 cm
- Globina sedala: 45 cm
- Nosilnost: 120 kg
- Teža: 4,5 kg
Specifikacije
- Dizajnerski vrtni stol
- Idealni stol za ob bazenu
- Kovinska konstrukcija, dopolnjena s prožnim umetnim ratanom
- Materiali odporni na vodo in UV žarke
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
Stol BRASIL očara s svojim zračnim dizajnom in udobno obliko, kar ga naredi za priljubljeno mesto za sprostitev doma in na prostem. Odlično se izkaže ob bazenu, na terasi ali balkonu, kjer ustvarja prijetno vzdušje za sprostitev med sončnimi dnevi. Zaradi odpornih materialov in lahke konstrukcije ga je enostavno premikati in vzdrževati. Modern videz pa omogoča tudi uporabo v notranjosti – odlično dopolni industrijsko dnevno sobo, zimski vrt ali stilski kotiček za sprostitev. Stol BRASIL združuje udobje, praktičnost in brezčasni dizajn za vsakodnevne trenutke počitka.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oblazinjeni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5903332099269 |
| Barva: | Črna |
| Globina: | 75 cm |
| Globina sedeža: | 45 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material sedeža: | Ratan |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 71 cm |
| Teža: | 4,5 kg |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Fotelj |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina: | 84 cm |
| Višina sedeža: | 32 / 38 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.