Vrtni set TREGO ISLAND - 4 stoli in okrogla miza ø 90 cm, bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stoli: polipropilen - bela
- Miza: kov - črna
- Plošča: kaljeno steklo
Dimenzije stola
- Širina naslonjala: 42 cm
- Širina sedeža: 40 cm
- Celotna globina: 52 cm
- Višina: 80 cm
- Višina sedeža: 45 cm
- Teža: 4,13 kg
- Nosilnost: 120 kg
Dimenzije mize +/- 0,5 cm
- Premer: 90 cm
- Višina: 70 cm
- Debelina stekla: 4 mm
- Teža: 12,2 kg
Specifikacije
- Jedilni set za vrt za 4 osebe
- Lahka in zračna konstrukcija stolov
- Odstranljive noge stolov za enostavno pospravljanje po sezoni
- Miza s kovinsko konstrukcijo in vzdržljivo ploščo iz kaljenega stekla
- Plastika ni UV stabilna, stole je priporočljivo zaščititi pred dolgotrajnim sončnim sevanjem
- Dostavljeno v razstavljeni obliki
Vrtni jedilni set je odlična izbira za udobno obedovanje in počitek na svežem zraku. Zaradi lahke konstrukcije se enostavno premika in je odlična izbira za teraso, balkon in vrt. Praktična izvedba bo cenjena pri družinskih kosilih, druženju s prijatelji in vsakodnevnem sproščanju v toplih dneh. Kombinacija vzdržljivih materialov in zračnega dizajna prinaša udobje, enostavno vzdrževanje in moderen videz, primeren za različne zunanje prostore.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtne garniture |
|---|---|
| Barva: | Bela, Črna |
| Globina stola: | 52 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material deske: | Kaljeno steklo |
| Material mizice: | Kovina |
| Material stola: | Plastika |
| Nastavljivost: | Fiksna |
| Nosilnost stola: | 120 kg |
| Premer mize: | 90 cm |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Stil: | Moderno |
| Širina stola: | 42 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Teža: | 30,22 kg |
| Tip: | Sedežni |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 45 cm |
| Višina stola: | 80 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
| Zložljivo: | Zložljivo en na drugega |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.