Vrtni set TREGO ISLAND - 4 stoli z nasloni za roke in okrogla miza ø 90 cm, antracitna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Stol: polipropilen - antracitna
- Miza: kov - črna
- Plošča: kaljeno steklo
Dimenzije stola
- Širina naslonjala: 42 cm
- Širina sedala: 40 cm
- Globina skupna: 52 cm
- Višina: 80 cm
- Višina sedala: 45 cm
- Višina naslonov od tal: 64 cm
- Skupna širina naslonov: 55 cm
- Notranji razmik naslonov spredaj: 48 cm
- Notranji razmik naslonov zadaj: 47 cm
- Teža: 4,45 kg
- Nosilnost: 120 kg
Dimenzije mize +/- 0,5 cm
- Premer: 90 cm
- Višina: 70 cm
- Debelina stekla: 4 mm
- Teža: 12,2 kg
Specifikacije
- Jedilni set za vrt za 4 osebe
- Lahka in zračna konstrukcija stolov
- Odstranljive noge stolov za enostavno shranjevanje po sezoni
- Miza s kovinsko konstrukcijo in odporno ploščo iz kaljenega stekla
- Plastika ni UV stabilna, priporočamo zaščito stolov pred dolgotrajnim sončnim sevanjem
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Vrtni jedilni set je odlična izbira za udobno obedovanje in počitek na svežem zraku. Zaradi lahke konstrukcije ga je enostavno premikati, zato je primeren za teraso, balkon in vrt. Praktične specifikacije boste cenili pri družinskih kosilih, druženju s prijatelji in vsakodnevnem sproščanju med toplimi dnevi. Kombinacija trpežnih materialov in zračnega dizajna prinaša udobje, enostavno vzdrževanje in moderen videz, primeren za različne zunanje prostore.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtne garniture |
|---|---|
| Barva: | Črna, Siva |
| Globina stola: | 52 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material deske: | Kaljeno steklo |
| Material mizice: | Kovina |
| Material stola: | Plastika |
| Nastavljivost: | Fiksna |
| Nosilnost stola: | 120 kg |
| Premer mize: | 90 cm |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Stil: | Moderno |
| Širina stola: | 42 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Teža: | 31,5 kg |
| Tip: | Sedežni |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Umestitev: | Za interier, Zunanja |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Perforirana |
| Višina mize: | 70 cm |
| Višina sedeža: | 45 cm |
| Višina stola: | 80 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
| Zložljivo: | Zložljivo en na drugega |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.