Temno sivi viseči stol KOLUMBIA
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bombaž z primesjo poliestra
- Kovina
Barva
- Temno siva
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Premer sedeža: 60 cm
- Višina naslonjala: 42 cm
- Skupna višina: 130 cm
- Dolžina okrasnih res: 20 cm
- Višina od sedeža do pritrditve: 112 cm
- Dolžina visečih vrvi: 81/101 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Viseči stol v boho stilu
- Kovinska konstrukcija opletena z mehkimi vrvmi
- Možnost pritrditve na eno ali dve točki
- Stol naj bo zaščiten pred neugodnimi vremenskimi razmerami
- Stojalo ni vključeno v paket
- Obloge in blazine niso vključene v paket
Zibanje ni samo zabava – je ritem, ki pomirja telo in um. Viseči stol v boho stilu vas nežno objame in vam omogoča, da se sprostite z občutkom svobode. Dovolj je, da si privoščite trenutek na balkonu, na vrtu ali v mirnem kotičku doma in se prepustite gibanju, ki prinaša dobro počutje in notranjo ravnovesje. Zibanje tako postane naravni del vaše vsakodnevne sprostitve.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| Material: | Kovina, Tkanina |
| Material fotelja: | Kovina, Bombaž, Poliester |
| Način pritrditve: | Za pritrditev |
| Oblazinjenje: | Brez oblazinjenja |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 80 cm |
| Teža: | 5 kg |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Viseče mreže |
| Višina: | 130 cm |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.