Bežna masivna postelja NAMSEN 160 x 200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Masiven les: Oreh
- Tkanina: Bež
Dimenzije
- Širina: 166 cm
- Globina: 209 cm
- Višina: 40 cm
- Višina vzglavja: 106 cm
- Dimenzija vzmetnice: 160 x 200 cm
- Teža: 64 kg
- Nosilnost: 200 kg
Specifikacije
- Dostavljeno brez vzmetnice, z letevnim dnom.
- Tapecirano vzglavje.
- Možnost nakupa vzmetnic iz naše ponudbe.
- Dostavljeno razstavljeno.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Zakonske postelje |
|---|---|
| EAN: | 2010001168805 |
| Barva: | Bež |
| Dekor lesa: | Oreh |
| Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| Globina: | 209 cm |
| Nosilnost: | 200 kg |
| Širina: | 166 cm |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.