Črni viseči stol KOKON s stojalom, brez blazine
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Umetni ratan
- Jekleni okvir
Barva
- Črna
Dimenzije stola
- Širina: 108 cm
- Globina: 70 cm
- Višina: 115 cm
- Višina sedeža: 72 cm
Dimenzije stojala
- Premer: 105 cm
- Višina: 200 cm
- Premer droga: 4,5 cm
- Maksimalna obremenitev: 130 kg
Specifikacije
- Paket vsebuje: stol, visečo vzmet in stojalo
- Možnost uporabe v notranjosti in zunanjosti
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Varnostna opozorila
- Stol uporabljajte šele po popolni montaži. Montažo opravi vsak kupec sam in na lastno odgovornost.
- Preden se usedete v stol, se prepričajte, da je obešalo trdno pritrjeno.
- Stol ni namenjen sunkovitemu ziblanju vstran.
- Če za viseči stol uporabljate stojalo, ga postavite na ravno in trdno površino, kjer bo stabilno, na primer na tla ali tlakovan teraso.
- Otroci do 6 let lahko uporabljajo stol le pod nadzorom odrasle osebe.
Uživajte v mirnih trenutkih v svojem kotičku udobja. Viseči stol ni le prostor za sedenje, temveč tudi način, kako se upočasniti in napolniti z novo energijo. Nežno zibanje pomaga sprostiti telo in um, naj bo to zunaj na vrtu ali znotraj ob branju priljubljene knjige. Zaradi odpornih materialov in elegantnega dizajna bo postal stilski dodatek v vsakem prostoru in vaše novo priljubljeno mesto za počitek.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni viseči stoli |
|---|---|
| Barva: | Črna |
| Globina fotelja: | 70 cm |
| Material fotelja: | Jeklo, Umetni ratan |
| Način pritrditve: | Stojalo |
| Nosilnost: | 130 kg |
| Oblazinjenje: | Brez oblazinjenja |
| Oblika: | Jajčasta |
| Premer: | 105 cm |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Da |
| Širina naslanjača: | 108 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Gugalna klop |
| Višina: | 200 cm |
| Višina naslanjača: | 115 cm |
| Višina sedeža: | 72 cm |
| Vzorec: | Enobarvni |
Product rating
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.